O Limpopo

Pomimo (a raczej ponad) wielu innych funkcji, które pełnię w swoim życiu, jestem mamą. Jestem nią już dość długo :), ale kiedyś byłam ambitną (mam nadzieje, że tu się nic nie zmieniło) mamą przedszkolaków. Taką mamą, jakich jest wiele - starającą się, żeby dziecko miało jak najwięcej możliwości do pokonywania nowych szczytów. Dlatego moje dziewczyny uczęszczały na wiele zajęć dodatkowych (muzyka, rysunek, angielski), a ja  cierpliwie je tam prowadziłam. Lubiłam to, jednak zawsze denerwowało mnie, że wszystko, co do zajęć było potrzebne, czyli blok rysunkowy, farby, nuty, książki i td. musiałam nosić ja sama, we własnej torbie, która nigdy nie mogła być za mała.  Sklepy nic fajnego w tym temacie nie oferowały, a reklamówka sięgała mojemu dziecku do piet. Po wielu latach, jako mama z długim stażem przypominam sobie, czego mi brakowało i miedzy innymi to jest powodem, dla którego stworzyłam torby i worki dla dzieci Limpopo. Lekkie, pojemne, kolorowe i zabawne, takie, które mam nadzieję, spodobają się i dzieciom i mamom (tatom).
Początkowo zakładałam, że będą to torby właśnie do zajęć dodatkowych, ale odbiorcy, moi klienci,  którym w tym miejscu mojego monologu bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie miłe słowa :) zdecydowali, że torby będą uniwersalne - dla przedszkolaków i szkolaków, zastępujące klasyczne worki do przedszkola, jak i do wszelkich innych zadań.

Limpopo powstało z zamiłowania do tworzenia dla dzieci. To mały zakątek, gdzie możesz kupić lub zamówić tylko rękodzieło dla dzieci, rzeczy ładne, niebanalne, artystyczne, ekologiczne, szyte ręcznie, przyjazne, zabawne i powstające jako alternatywa dla fabrycznych, szablonowych produktów "made in China". Po co? Ponieważ kreatywne zabawki pomagają wychować kreatywne dzieci, z dobrze działającą wyobraźnią, optymistycznych i otwartych na nowe doświadczenia i świat.
Jeśli masz pytania, sugestie bądź pomysły, napisz: limpopo@limpopo.pl